Skip to content

Cart

Your cart is empty

Article: Tygodniowe Podsumowanie w N-Hype #1 🌟

Tygodniowe Podsumowanie w N-Hype #1 🌟

Witajcie w naszym pierwszym cotygodniowym podsumowaniu N-Hype! W tym tygodniu dużo się działo, więc chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma ekscytującymi nowościami i wydarzeniami.

Nowy Członek Zespołu N-Hype! 🙌 Z wielką radością witamy nowego członka naszego zespołu, który będzie odpowiedzialny za tworzenie grafik oraz montaż naszych filmów. Jego talent i kreatywność z pewnością wnieść wiele do naszej marki.

Oto Nasze Nowe Logo! 🎨 W ramach naszego lekkiego rebrandingu, opracowaliśmy nowe logo, które ujawnimy za kilka dni. Jesteśmy podekscytowani, by pokazać Wam nowy obraz naszej marki!

Ciekawe Realizacje i Dostawy 📦 Ten tydzień przyniósł kilka interesujących projektów i dostaw. Dla jednego z naszych klientów, N-Hype Studio, stworzyliśmy specjalną personalizację. Do naszego magazynu dotarło również kilka par Jordan 4 Frozen Moment oraz zorganizowaliśmy playstation portal dla jednego z klientów.

Świąteczne Dekoracje w Siedzibie N-Hype 🎄 Nasza siedziba została udekorowana świątecznymi dekoracjami, dodając trochę magii i radości do naszego codziennego środowiska pracy.

Supreme Drop - Wielki Sukces! 👕 Nasz ostatni drop Supreme okazał się ogromnym sukcesem - wszystkie koszulki zostały sprzedane! Ale nie martwcie się, na n-hype.com nadal można znaleźć kilka interesujących rzeczy.

Odwiedziny w Showroomie ⚽ Mieliśmy przyjemność gościć w naszym showroomie dwóch polskich piłkarzy - Aleksandra Bobka (ŁKS Łódź) i Mateusza Kowalczyka (Bröndby IF), a także klientów z Radomia.

Firmowa Wigilia N-Hype 🎉 Tydzień zakończyliśmy firmową wigilią, celebrując nadchodzące święta z naszym wspaniałym zespołem.

Wasza Opinia jest dla Nas Ważna! 💬 Chcielibyśmy usłyszeć Wasze opinie na temat tego cotygodniowego podsumowania. Czy jest to coś, co chcielibyście widzieć regularnie?

Dziękujemy za bycie z nami w tym tygodniu. Życzymy Wam wesołych świąt i do zobaczenia wkrótce na N-Hype.com! 🌐🎁

Read more

🌟 Podsumowanie Tygodnia w N-Hype #2 🌟

🎉 Nowości i Realizacje: Świąteczno-Sylwestrowe Wydarzenia Witajcie w naszym cotygodniowym podsumowaniu! Miniony tydzień, pełen świątecznych i sylwestrowych emocji, przyniósł nam wiele ekscytującyc...

Read more
Darmowa dostawa Żadnych dodatkowych kosztów
14 dni na zwrot Wróć z łatwością
Bezpieczne płatności z Przelewy24
Wsparcie 24/7 POROZMAWIAJ Z NAMI