Skip to content

Phone +48516609100

Basket

Your shopping cart is empty

Article: Podsumowanie Tygodnia w N-Hype! #5

Podsumowanie Tygodnia w N-Hype! #5

Podsumowanie Tygodnia w N-Hype!

Ten tydzień był niezwykle intensywny w pracach! Nasza strona internetowa, która, jak wiecie, specjalizuje się w sprzedaży ubrań, butów oraz akcesoriów streetwearowych/hype'owych, ciągle się rozwija. Już wkrótce wejdziemy na wyższy poziom!

W naszym Showroomie zorganizowaliśmy sesję zdjęciową dla marki Fvckthisbrand, promując naszą dystrybucję w naszym sklepie.

Do naszego asortymentu dodaliśmy mnóstwo nowych produktów od Trapstar! Ponadto, wzbogaciliśmy ofertę o kultowe Adidas Samba, najnowsze premiery od Jordan 1 i Jordan 3. Nie zabrakło również najpopularniejszych kolorystyk Yeezy Slide. W ofercie pojawiły się także Nike Nocta w kolaboracji ze znanym piosenkarzem Drake - modele Glide w kolorach białym i czarnym oraz Converse od CDG!

Nasz kanał na YouTube nadal działa aktywnie, a w środę opublikowaliśmy nowy filmik poświęcony Jordan 3. Zapraszamy do obejrzenia: Jordan 3 na N-Hype YouTube.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu na n-hype.com oraz stacjonarnie w Łodzi! 😉

Read more

Nowości i Ekscytujące Wydarzenia w N-Hype! #4

Cześć wszystkim! To był niesamowity tydzień pełen zmian i nowości w N-Hype. Chcemy się z Wami podzielić kilkoma ważnymi aktualizacjami i momentami, które na pewno Was zainteresują. 1. Odświeżone L...

read on

Podsumowanie Tygodnia w N-Hype #6: Tydzień Pełen Nowości i Inspirujących Spotkań

Witajcie w kolejnym wydaniu naszego cotygodniowego podsumowania w N-Hype! Ten tydzień obfitował w ekscytujące nowości oraz niezapomniane spotkania, które z pewnością zainteresują każdego miłośnika...

read on